Péče o pleť

Povrchové čištění

Odstranění make-upu, líčidel a jiných kosmetických přípravků denní potřeby pleťovým mlékem, pleťovou vodou nebo tonikem nebo dvoufázovou odličovací emulzí.

Úprava obočí

Obočí upravuji pomocí cukrové pasty Pandhy’s nebo pinzetou.

Barvení řas/obočí

Pro barvení řas a obočí používám barvy RefectoCil, v nabídce je barva černá, hnědá, modročerná, modrá.

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám. Hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.Natočené řasy nám ušetří čas ráno před odchodem do práce. I bez použití řasenky jsou řasy upravené a výrazné. Trvalá na řasy je samostatný úkon, který zabere i s následným barvením řas cca 60 min. Trvalou provádím kvalitními přípravky značky Thuya. Barvení řas poté barvami značky Intensive.

Změkčení pleti

Provádím pomocí změkčovacího gelu na pleť.

Peeling

Odstraní nadbytečné a zrohovatělé buňky pokožky, která je následně připravena na příjem aktivních látek (z pleťové masky, samostatně aplikované výživné látky). Vaše pleť získá svěží nádech, jemnější strukturu a sametovou hebkost.

Hluboké čištění pleti

Je důležitou součástí péče o pleť mastnou, smíšenou i normální. Při hlubokém čištění jsou mechanickou cestou lehkým tlakem na pokožku čištěny póry na obličeji. Po hlubokém čištění je pleť ošetřena pleťovou vodou s protizánětlivými látkami.

Pleťová maska

Výběr pleťové masky určuji vždy podle aktuální potřeby Vaší pleti – v nabídce mám hydratační, regenerační, vyživující, liftigová aj.

Ošetření intolerantní pleti

Speciální sérum pro ošetření pleti působí blahodárně na aknózní pleť, podrážděnou pleť, mírní alergické reakce a záněty. Používá se po hlubokém čištění pleti. Přináší výrazné zklidnění pleti, tlumí začervenání pleti po hlubokém čištění.

Aplikace výživných látek na oční okolí nebo obličej

Jsou vhodné pro zralou, ochablou nebo unavenou pleť. Používám vitamín C, séra s intenzivní regenerací, kolagen nebo retinol proti stárnutí pleti.

Na závěr kosmetického ošetření

Aplikuji lehký pleťový krém dle typu pleti klientky.