Komplexní ošetření

Každé základní kosmetické ošetření pleti začíná diagnostikou typu a aktuálního stavu pleti. Diagnostika probíhá formou rozhovoru s klientkou s přihlédnutím na aktuální stav pleti (fyzický i psychické rozpoložení), vrozené dispozice (alergické reakce, kožní choroby, fototyp aj.) a vnější vlivy (aktuální roční doba, teplota vzduchu, sluneční záření apod.).

Pro lepší orientaci Vám nabízím balíčky služeb za příznivou cenu:

Dotek rosy

Délka ošetření 70 minut - zahrnuje povrchové čištění pleti, úpravu obočí, kosmetickou masáž obličeje/dekolt, pleťovou masku na obličej/dekolt, lehký krém na závěr. Cena 490,– Kč.

Krásná a svěží

Délka ošetření 2 hodiny - zahrnuje povrchové čištění pleti, úpravu obočí, změkčení pleti, peeling, hluboké čištění, kosmetickou masáž obličeje/dekoltu, pleťovou masku na obličej/dekolt, lehký krém na závěr. Cena 580,– Kč.

Nechte se hýčkat a rozmazlovat

Délka ošetření 2,5 hodiny - zahrnuje povrchové čištění, úpravu obočí, barvení obočí/řas, peeling, změkčení pleti, hluboké čištění pleti, mikromasáž očního okolí + aplikaci výživných látek, kosmetická masáž obličej/dekolt, pleťová maska obličej/dekolt + aplikaci výživných látek, lehký krém na závěr. Cena 750,– Kč.

Svůdné oči

Délka ošetření 60 minut -  zahrnuje trvalou na řasy, barvení řas (barva dle výběru klientky), výživný gel na řasy pro regeneraci.  Trvalá na řasách zdůrazní přirozenou linii Vašich řas na dobu cca 2 měsíců, a do jisté míry tak nahradí i řasenku. Takto upravené řasy opticky zvětší Vaše oči a rozjasní Váš pohled. Cena 400,– Kč.

Parafínové pohlazení

Délka ošetření cca 60 minut – zahrnuje peeling rukou, výživnou masku na ruce a nohy, teplý parafínový zábal na ruce a nohy. Teplý parafínový zábal prokrví pokožku, prohřeje svaly, změkčí ztvrdlou kůži, zacelí popraskanou kůži, uvolní ztuhlé a bolestivé klouby. Do Vaší pokožky dostane intenzivněji výživná maska, která Vaše ruce a nohy dokonale zvláční. Vhodné zejména v zimním období a přináší rovněž úlevu při artritidě kloubů. Cena 300,– Kč.

Relaxační balíček

Délka ošetření cca 60 minut - Vyzkoušejte spojení parafínového zábalu dlaní a chodidel a masáže šíje. Vaše ztuhlé krční svaly a svalové napětí způsobené např. stressem, nadměrnou fyzickou námahou či nesprávným držením těla uvolní speciální masáž šíje, zatímco Vaše ruce a nohy budou odpočívat v teplém parafínovém zábalu a speciální výživné masce. Masáž šíje je jedním z účinných a příjemných prostředků pro uvolnění ztuhlých a bolestivých svalů v okolí krku, ramen a oblasti mezi lopatkami. Parafínový zábal prokrví pokožku, prohřeje svaly, změkčí tvrdlou kůži, zacelí popraskanou kůži, uvolní ztuhlé a bolestivé klouby. Díky teplému parafínu se do Vaší pokožky dostane intenzivněji výživná maska, která Vaše ruce a nohy dokonale zvláční. Relaxační balíček zahrnuje peeling rukou a nohou, výživnou masku na ruce a nohy, teplý parafínový zábal, prohřátí a masáž šíje. Cena 370,– Kč.

Aktualizace proběhla 10.3.2022