Co nabízím

Vaše pleť je absolutním zrcadlem Vašeho zdraví. Největší vliv na proměny kůže mají nervy, hormony, vyvážená strava, výdej a přísun tekutin. Pravidelná kosmetická péče Vám může pomoci odstranit problémy s pletí, zmírnit vrásky, dopřát si relaxaci pro Vaši duši. Proto je dobré navštěvovat kosmetický salón pravidelně. Péče o pleť není jen výsadou žen, ale i muži potřebují čistou pleť, dobře vypadající ruce nebo uvolnění od pracovního napětí kosmetickou masáží.

Pokud hledáte pro svou pleť profesionální ošetření v klidném a příjemném prostředí, jste na správné adrese. Nabízím Vám příjemné prostředí, profesionální služby, individuální přístup ke každému zákazníkovi, relaxační atmosféru. Vaše pohodlí a absolutní klid při ošetření je velmi důležité.

K ošetření pleti používám kosmetické přípravky české firmy Ryor, které jsou vyráběny z bylinných a rostlinných výtažků ve spojení s nejnovějšími poznatky v oboru kosmetologie. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány. Kosmetické přípravky nejsou testovány na zvířatech.

K depilaci používám jedinečnou depilační cukrovou pastu Pandhy’s vyvinutou maďarskou společností CosMed Kft. Pasta obsahuje cukr a vodu a připravuje se výhradně z přírodních materiálů - neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém.

Pro masáže, teplé parafínové a bylinné zábaly používám přípravky české firmy Salvus, které jsou vyráběny bez konzervačních látek.

Při kosmetickém ošetření každé klientky/klienta používám pouze jednorázové pomůcky.

Ráda Vám doporučím vhodné přípravky pro ošetření pleti od firmy Ryor, které si po vyzkoušení můžete zakoupit za příznivé ceny.

Nabízím Vám individuální domluvu termínu, který Vám vyhovuje.

Martina Hořejší