Masáže

Kosmetická masáž obličeje/dekoltu

(doba trvání cca 30 minut) - masáž mechanicky působí na kůži, pod ní uložené svaly a nervová zakončení. Doteky rukou při masáži způsobují povzbuzení krevního oběhu, dochází k odplavení nežádoucích látek z kůže, rychlejšímu zpracování výživných látek, rychlejšímu spalování tuků, zmírnění svalové únavy a odstraňují se zrohovatělé buňky. V neposlední řadě masáž pomáhá proti tvorbě vrásek a báječně si odpočinete.

Mikromasáž očního okolí

(doba trvání cca 20 minut) - je samostatné a ucelené ošetření přizpůsobené potřebám očního okolí, snižující vnitřní oční tlak a uvolňující napětí očních svalů. Pravidelně prováděná mikromasáž očního okolí zlepšuje vidění, omezuje tvorbu vrásek a zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Je vhodné zvolit opakující kůru 10x mikromasáží následujících po sobě. Doporučuji zejména pro zralou pleť.

Masáž trapézového svalu (šíje)

(doba trvání cca 20 minut) - je vhodná ke zmírnění bolestí v oblasti krku a krční páteře, napomáhá k odstranění bolestí hlavy, uvolňuje ztuhlé nebo napjaté svaly. Při této masáži je důkladně zpracováván trapézový sval po celé jeho ploše včetně zdvihače lopatky.