Parafínové zábaly

Teplý parafínový zábal na ruce včetně aplikace výživného krému

Parafínový zábal je nejstarší přírodní terapií, který využívá suchého tepla z parafínu k hloubkovému prohřátí. Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Nabízím Vám teplý parafínový zábal, který prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, změkčuje ztvrdlou kůži, otevírá póry, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Díky teplému zábalu se do Vaší pokožky dostane intenzivněji výživný krém, který Vaše ruce dokonale hydratuje a zvláční. Doba působení parafínového zábalu je cca 25 minut. Po parafínové kúře budou Vaše ruce hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek. V případě zájmu je možné aplikovat teplý parafínový zábal na lokty Vhodné zejména v zimním období a přináší rovněž úlevu při artritidě kloubů.

Parafínová maska na nohy včetně aplikace výživného krému

Teplý parafínový zábal na chodidla, prohřeje a prokrví Vaši pokožku, změkčí ztvrdlou, mozolovitou, suchou nebo popraskanou kůži a uvolní ztuhlé a bolestivé klouby. Díky teplému zábalu se do Vaší pokožky dostane intenzivněji výživný krém, který kůži na chodidlech dokonale zvláční.

Parafínový zábal na kolena a lokty

Zábal je vhodný v případě chronických bolestí kloubů nebo pro zjemnění hrubé kůže.

Peeling rukou před nanesením teplého parafínového zábalu

Pokožka potřebuje čas od času zbavit odumřelých buněk, aby mohla lépe dýchat. Ideálně k tomu slouží peeling neboli odlupování toho, co by na kůži už nemělo být.